791 130 884impulssi.mprzybysz@gmail.com Wrocław
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

O Mnie

Mgr Małgorzata Przybysz

Pedagog specjalny,

Terapeuta integracji sensorycznej I i II stopnia,

Terapeuta Ręki

Jako certyfikowany terapeuta integracji sensorycznej potrafię wykorzystać swoją wiedzę podczas indywidualnych zajęć z dziećmi, a jako długoletni i zaufany pedagog mogę zaoferować Państwa dzieciom terapię w przyjaznej atmosferze i otoczeniu.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam, pracując we wrocławskich placówkach oświatowych, dzięki czemu posiadam bogate doświadczenie w pracy z dziećmi ze szczególnymi wymaganiami, zarówno pod kątem problemów edukacyjnych, jak wychowawczych..

W trakcie pracy zawodowej brałam udział w wielu szkoleniach i kursach, doskonaląc swój warsztat terapeutyczny. Aktualnie pracuję również jako pedagog specjalny w przedszkolu niepublicznym.

Swoją pracę traktuję bardzo poważnie. Staram się nawiązać z dzieckiem więź, która pomaga mi zmobilizować go do efektywnej współpracy. Do każdego dziecka podchodzę bardzo indywidualnie. Jeśli jest taka potrzeba planuję niestandardowe działania i formy terapii. Wszystko po to, aby rodzic i dziecko mogli jak najszybciej zobaczyć jej pozytywne skutki.